Archiwum styczeń 2015


Reklama swojej firmy
Autor: motka92 | Kategorie: Reklama 
Tagi: media   grafika   agencja   reklamowa   mp24   kryteria  
30 stycznia 2015, 12:05

Pisząc czy to artykuł reklamowy czy posta który ma na celu zareklamowanie naszej firmy,hobby czy usługi zazwyczaj popełniamy podstawowe błędy. pytanie czy wynajmując agencje reklamową , prosząc ich o zrobienie kampanii reklamowej ,o wydaniu pewnego budżetu na reklamę wystarczy aby nasza firma osiągnęła sukces, musimy również zrobić coś od siebie,a dokładnie to dużo więcej. A odpowiednich promocji na pewno nam pomoże - ale to nie jest wszystko czego musimy oczekiwać. Nie należy zatem myśleć ze Agencje reklamowe typu MediaPowiatowe24, pomogą nam zwrócić uwagę społeczeństwa na nasz produkt ale to do nas należy najważniejsze zadanie, wykorzystać to zainteresowanie i w odpowiedni sposób zamienić na zarobki, czyli powód tworzenia reklamy. Nie wystarczy sama reklama. Zespół który pracuje w danej firmie powinien być profesjonalny oraz spełniać oczekiwania klienta. Wtedy klient skorzysta z naszych usług i wróci do nas ponownie.

Posty reklamujace
Autor: motka92 | Kategorie: Reklama 
Tagi: reklama   promocja   grafika   gadżety   marketing  
30 stycznia 2015, 11:21

Prowadząc osobiście kilka blogów oraz będąc częstym bywalcem na kilku forach jestem świadkiem częstych prób reklamy swoich czy to firm czy stron. Niestety są to nieudolne próby marketingu. Jednak sam jestem zwolennikiem tego typu promocji, ponieważ jest ona darmowa i przy odrobinie edukacji oraz chęci można to zrobić w na prawdę dobry i efektywny sposób. Co jest zaleta reklamowania się na forach,blogach i tego typu stronach - oczywiście jest darmowa, do tego dociera do szerokiego grona użytkowników internetu i dodatkowa wspierasz link swojej strony poprzez pozycjonowanie jej. Jeśli dobrze wybierzemy forum oraz grupę odbiorców to na prawdę może to zainteresować spora liczbę ludzi. Jeśli jednak okaże się że nie mamy do tego talentu, reklamę oraz kampanie reklamowe możemy zlecić Agencji Reklamowej, jak np MediaPowiatowe24 z Buska-Zdroju. Taka agencja na pewno zajmie się odpowiednio rozreklamowaniem twojej firmy,produktu - właściwie wszystkiego czego sobie zażyczymy. Jeśli jednak wolimy robić to na własną rękę, polecam poczytanie w internecie kilku porad które są celne w tego typu promocjach i na pewno będą przydatne. Możemy spróbować również reklamy w prasie ,, jak np Free Tv - więcej na ten temat w innym moim artykule.

Agencja Reklamowa
Autor: motka92 | Kategorie: Reklama 
Tagi: prasa   reklama   media  
29 stycznia 2015, 14:14

Co to właściwie jest Agencja Reklamowa ?

Jest to firma, która na zlecenie zajmuje się, promowaniem twojej firmy poprzez różne formy marketingu.
Może ona zarówno produkować dla ciebie produkty reklamowe - czyli dana agencja reklamowa tworzy dla ciebie nie tylko projekt graficzny danego produktu reklamowego, ale i go dla ciebie produkuje, czyli posiada własny park maszyn.
Agencja może również dla ciebie tworzyć kampania reklamowa przy współpracy z drukarnia.

Poza agencjami reklamowymi są również agencje sieciowe - czyli współpracujące ze sobą. - Mają spójną renomę i markę, działają na zasadzie sklepów sieciowych.
MediaPowiatowe24 są właśnie jedna z agencji reklamowych znajdują się na terenie buska zdroju, a usługi świadczą w całej Polsce a głównie na terenie woj. Świętokrzyskiego.
 

Off-road , rola pilota
Autor: motka92
Tagi: rajdy  
29 stycznia 2015, 13:08

Na czym polega rola pilota rajdowego w off-roadzie?
autor: Radiowiec artykuł do pobrania


Zbyt często niedoceniani, ale niezwykle potrzebni we współczesnym motorsporcie. Piloci rajdowi, tak samo jak kierowcy, decydują o powodzeniu rajdu. Jakie są ich zadania?


To od niego w dużej mierze zależy powodzenie rajdu. Pilot rajdowy w off-roadzie ma mnóstwo zadań, a jego rola jest bardzo odpowiedzialna. Ubezpiecza kierowcę i prowadzi go po trasie. Ale to nie wszystko. Poznajcie wszystkie zadania pilota samochodowego!

Kim jest pilot rajdowy w off-roadzie?

Od pilota samochodowego zależy przede wszystkim bezpieczeństwo kierowcy. Musi to być osoba odpowiedzialna, doświadczona, znająca podstawowe techniki jazdy, szczególnie off-roadowej. Oczywiście od pilota wymaga się także doskonałej znajomości trasy, po której załoga ma się poruszać. Niemniej w off-roadzie rola pilota-nawigatora jest już nieco mniejsza - zastępują ją zaawansowane urządzenia nawigacyjne.

Pilot off-roadowy jest jednak nieodłącznym towarzyszem każdej, nawet amatorskiej wyprawy w teren. Na trasie mogą zdarzyć się trudne sytuacje, w których wymagana będzie pomoc drugiej osoby.Pilot w turystycznym off-roadzie zapewnia więc przede wszystkim bezpieczeństwo.

Pilot rajdowy obsługuje sprzęt i wspiera kolegę

Pilot rajdowy, który bierze udział w zawodach off-roadowych, musi potrafić obsłużyć sprzęt przeprawowy. Najważniejsza jest umiejętność obsługi wyciągarki. Jeśli posiadacie wyciągarkę obsługiwaną bezprzewodowo, dobrze jest oddać władzę nad nią w ręce pilota. Z zewnątrz będzie mógł lepiej ocenić, czy auto porusza się po właściwym torze. Pilot musi umieć zachować zimną krew i znać zasady bezpieczeństwa w posługiwaniu się tym sprzętem.

Pilot rajdowy może także pełnić rolę zwiadowcy. W ciężkim terenie nie wiemy, na jakie przeszkody możemy trafić. Wtedy pilot może usunąć z trasy konary i duże kamienie.

Dobra współpraca jest najważniejsza!

Pilot podczas typowego rajdu musi skutecznie nawigować swojego kierowcę. Podpowiada mu też, jakiej techniki off-roadowej najlepiej użyć - to po prostu mózg całej wyprawy. Identycznie jest w przypadku amatorskich wypraw, na które zawsze warto zabrać pilota. Pamiętajcie jednak, że najpierw musicie opracować własny system znaków.

W aucie off-roadowym jest bowiem na tyle głośno, że nikt nie będzie do siebie krzyczał. Zachęcam zatem do poświęcenia kilkunastu minut na nauczenie się kodu, który będzie obowiązywał podczas rajdu. Kierowca, który zobaczy np. zaciśniętą pięść, powinien automatycznie wykonać zadany manewr.

Gesty szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku korzystania z wyciągarki. Pilot stojący poza autem musi dawać kierowcy znaki, a ten na ich podstawie od razu wie, jak manewrować autem. Jeśli nie brakuje Wam funduszy, możecie też zainwestować w krótkofalówki.

Pamiętajcie - współpraca jest najważniejsza. W terenie musicie liczyć na siebie, a wspólne wyprawy na pewno bardzo szybko wzmocnią przyjaźń pilota i kierowcy.

Funkcje reklamy
Autor: motka92 | Kategorie: Reklama 
Tagi: reklama   media  
29 stycznia 2015, 12:34

Reklama ma również swoje funkcje , poza promocja oraz marketingiem danego przedsiębiorstwa, produktu czy usługi może również odgrywać inne role w życiu każdego z nas.

Forma promocji jaka jest reklama może również nas edukować - zawierać przy okazji reklamy treści które będą nas edukowały na różne tematy, zazwyczaj są to ciekawostki które przyciągają dodatkowo uwagę klienta. Do tego mogą pełnić funkcje wspierania sprzedaży danej kampani reklamowej czy to w prasie , jak np Free Tv, którego wydawcą jest MediaPowiatowe24 czy ulotkach i tego typu produktach.
Oczywiście może zawierać treści odpychające uwagę klienta od konkurencji. W tego rodzaju marketingu umieszczamy informacje przypominające nam gdzie znajduje sie dana firma, czy do kiedy trwa dana promocja. Oczywiście produkt reklamowy musi być atrakcyjny , dobrze wykonany - czym charakteryzuje się właśnie  agencja reklamowa MP24.